Business handshakeTar-Med Mühendislik ve Medikal San. ve Tic. Ltd. Şti., 1998-2001 tarihleri arasında sürdürülen ARGE çalışmaları neticesinde 2002 yılında kurulmuştur. Şirketimiz 2002 tarihinden itibaren çeşitli ülkelerden ithal ettiği ürün yelpazesiyle  sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir.

Tar-Med‘in temel misyonu  sürekli kendsini yenileyerek sağlık sorunlarına en uygun çözümleri getirmek ve kaliteli bir hizmet sunmaktır. Dünya piyasasında kullanıma sunulan kaliteli ve güvenli ürünlerle müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutarak medikal sektörde güvenilir bir tedarikçi olmayı hedeflemektedir. Firmamız uluslararası birçok öncü firmanın distribütörlüğünü yürütmekte ve Türkiye’ nin tüm bölgelerinde hizmet vermektedir. Tar-Med tıbbi cihaz ve malzeme tedariğinde hastane, doktor ve halkımızın güveneceği bir çözüm ortağı olmayı amaç edinmiştir. İthal ettiğimiz Ürünler CE , ISO kalite belgeleri ile  sektörde kendine haklı bir yer edinmiştir.

Ürün ve hizmet verdiğimiz doktor, sağlık kurumları ve kuruluşlarının ihtiyaçlarını TSE standartlarına uygun, zamanında ve en hızlı şekilde karşılamaktadır. Şirketimizin her zaman amaçladığı nokta sıfır hatadır. Biz biliriz ki hata oluştuğunda önemli olan sadece hatanın giderilmesi değil, hatayı oluşturan nedenlerin de ortadan kaldırılmasıdır. Üstün başarı her zaman hizmet verilen sağlık kuruluşlarının memnuniyeti sonucudur ve kaliteye ulaşma yolunda onların fikir ve düşünceleri bizim için her zaman yön vericidir. Kuruluşların memnuniyetini sağlamak ise her zaman ürün ve servis kalitesiyle mümkündür.

Kalite Politikamız: En üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayarak, sürekli iyileşmeyi ön planda tutmak, yasal mevzuat ve teknik şartnamelere uygun çalışmak, aldığımız işleri zamanında bitirmek, çalışanlarımızın sürekli gelişmesi için gerekli eğitim desteğini vermek, tüm çalışanların yönetime tam katılımını sağlamak, kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek, rakiplerimizden önde olmak şirketimizin kalite politikasıdır.

Tar-Med hep bu düşüncelerle sağlık kuruluşlarının yanında olacak ve kaliteden ödün vermeyecektir. Firmamız ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Çerçevesinde en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı planlamaktadır.

Siz Değerli Müşterilerimize, Tar-Med Müh. ve Medikal San.ve Tic. Ltd.Şti. güvencesini seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.